Online školení

Proč to děláme?

Abyste na školení už nemuseli čekat! Nově máš možnost získat přístup k vybraným strojům bez čekání a online. Pokud preferuješ samostudium vlastním tempem, nebo se ti nechce čekat na termín fyzického školení, můžeš se proškolit pomocí videa a následného testu. Pokud ho splníš, přístup ke stroji ti udělíme obratem.

POZOR! Od 15. července je absolvování Úvodního online školení podmínkou přístupu do FabLabu. Bez něj se do dílny nedostaneš. :( Můžeš si ho udělat tady.

Jak to funguje?

K online školení se dostaneš přes svůj profil na eshopu FabLabu.

Pokud to nevyjde, máš celkem 3 pokusy.

je to PRo všechny stroje?

Ne, ale pro většinu ano. Online školení není dostupné na CNC frézku, soustruh a šicí stroj. Tyto technologie vyžadují delší a důkladnější proškolení.

Ruší se fyzické školení?

Jediné školení, které se zruší, je BOZP (jupí!). To nahradilo Úvodní online školení, které je od 15. července podmínkou vstupu do dílny. Ostatní zůstávají ve stejné podobě jako doteď. 

Co obnáší Úvodní online školení?

Úvodní online školení, které je od 15. července podmínkou vstupu do dílny, se skládá z videa a testu. Celé se to dá stihnout za 30 min a dali jsme si záležet, aby tě to i bavilo. :) Dostaneš se k němu tady. Školící video je pak volně dostupné na YT kanálu FabLabu Brno.